Великоберезнянська громада

Дата: 15.06.2020 11:38

Міжнародний благодійний фонд «Карітас Україна», за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» реалізує Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».
В рамках даного Проекту Великоберезнянська селищна рада звернулася до міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна» з проханням надати благодійну допомогу у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів для забезпечення медперсоналу медичних закладів, які належать до на нашої територіальної громади. У відповідь на це звернення, 12 червня 2020 року наша громада отримала від фонду відповідну допомогу.