Великоберезнянська громада

Робоча зустріч з представниками ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ", які розпочинають ремонтні роботи ділянки  дороги державного значення Львів-Самбір-Ужгород в межах Великоберезнянського району

Дата: 17.07.2020 13:23

Голова селищної ради Богдан Кирлик провів робочу  зустріч з представниками ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ", які розпочинають ремонтні роботи ділянки  дороги державного значення Львів-Самбір-Ужгород в межах Великоберезнянського району.

Було обговорено ряд організаційних питань, сторони домовилися  максимально сприяти в підготовці до проведення ремонтних робіт. Також, представники  ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ"  виявили зацікавленість  в розміщенні заводу для виготовлення асфальту на території смт Великий Березний.