Великоберезнянська громада

Робота, яка принесла результат

Дата: 05.08.2020 11:12

Великоберезнянська селищна рада, як член Асоціації ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА", прийняла участь у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад з проектом
"Здорові діти - здорова громада", а КП "Великоберезнянська агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції"- у конкурсі «Карпатська мережа регіонального розвитку» з проектом "Чисте довкілля". Обидва проекти в числі ПЕРЕМОЖЦІВ.
Проектом "Здорові діти - здорова громада" передбачено облаштування ПЕРШОГО у селищі дитячого спортивно-ігрового майданчика з елементами спортивного комплексу для вуличних тренувань. Місце встановлення - парк по вулиці Івана Рогача, біля ДНЗ 1.
Проект "Чисте довкілля" - це другий етап забезпечення контейнерами для ТПВ споживачів у Великому Березному. Перший реалізовано спільно з районною радою у 2018 році.