Оголошення про проведення конкурсу

05.10.2020 р.

Виконавчий комітет Великоберезнянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- завідуючого клубом за контрактом

(с.Костева Пастіль Великоберезнянський район)

Кваліфікаційні вимоги до претендента на заміщення вакантної посади:

завідуючого клубом с.Костева Пастіль може бути особа, яка:

• має вищу освіту за фахом,
  • володіння державною мовою,
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і  професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Основні завдання та обов’язки.

Завідуючий клубом повинен здійснювати загальне керівництво адміністративно-господарською діяльністю закладу культури, розробляти і контролювати виконання основних напрямків культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності серед населення, організовувати та проводити культурно-масові заходи, вести облікову документацію, розробляти планову документацію.

Конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються такі документи:

– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з   вклеєною фотографією;

– копії документів про освіту;

– копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду;

– витяг з трудової книжки;

– мотиваційний лист у довільній формі.

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 12 (Великоберезнянська селищна рада, кабінет заступника селищного голови)

Прийом документів з 26 серпня 2020 року  до 24 вересня  2020 року.