Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

Реконструкція даху в дошкільному навчальному закладі ДНЗ №1 в смт Великий Березний, вул. Івана Рогача (Першотравнева), 28

Дата: 17.09.2020 14:52

Працюємо на результат !!!

В рамках співпраці Закарпатської обласної ради з Пардубіцьким краєм Чеської республіки, Благодійним Фондом «ВІЗа» та тісній співпраці Великоберезнянської селищної ради в особі селищного голови Кирлика Богдана Юрійовича з Пардубіцьким краєм Чеської республіки проводиться реконструкція даху в дошкільному навчальному закладі ДНЗ №1 в смт Великий Березний, вул. Івана Рогача (Першотравнева), 28. Пардубіцьким краєм Чеської республіки було прийнято рішення щодо підтримки фінансування реконструкції даху в ДНЗ №1 шляхом виділення – 400 000,00 чеських крон.

На наступний 2021 заплановано при спільному фінансуванні проведення капітального ремонту будівлі ДНЗ №1 в смт Великий Березний, вул. Івана Рогача (Першотравнева), 28.