Великоберезнянська громада

Відбувся традиційний ІV-й «Дитячий турнір з футболу – 2020»

Дата: 26.09.2020 22:08

За підтримки Великоберезнянської селищної ради та ГО «Федерації футболу Великоберезнянського району» - 26.09.2020р. на стадіоні в с. Малий Березний відбувся традиційний ІV-й «Дитячий турнір з футболу – 2020», в якому прийняли участь сім команд юних футболістів 2012 року народження U-8. В результаті запеклої боротьби між командами, переможцями турніру стали футболісти ФК "Сузір'я - 1" (м. Свалява), друге місце зайняла команда "ФК "Фаворит - 1" (смт.Великий Березний), третє міце - команда "Бронька" (Іршава). Переможці турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Також було визначено та нагороджено пам’ятними статуетками кращих гравців турніру.