Великоберезнянська громада

Урочисте зібрання з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 29.09.2020 21:35

29 вересня, на передодні святкування Всеукраїнського дня бібліотек у фойє Великоберезнянського районного будинку культури відбулося урочисте зібрання за участі керівників районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради та працівників бібліотечної галузі нашого району.

Зі словами вітання з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек до бібліотечних працівників звернувся та  висловив свої вітання голова Великоберезнянської селищної ради – Богдан КИРЛИК.

За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек було відзначено грамотою Великоберезнянської селищної ради керівника Великоберезнянської центральної районної бібліотеки.