Великоберезнянська громада

З Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2020 21:33

Дорогі вчителі!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви даруєте дітям своє тепло і любов. Ваша невтомна праця, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання заслуговують щирої вдячності.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, нових творчих досягнень, невичерпної енергії у справі виховання молодого покоління. І нехай успіхи Ваших учнів повертаються до Вас і дають сили для продовження такої необхідної та важливої справи.

З повагою

селищний голова                                                                 Богдан КИРЛИК