Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

Дата: 24.11.2020 10:43

Великоберезнянська селищна рада повідомляє, що 25 листопада 2020 року буде здійснюватися комплексна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці). Великоберезнянська селищна рада звертається до усіх мешканців та гостей громади з проханням зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.