Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

У нас в громаді існує традиція вітати довгожителів. 23 листопада відзначала своє 90-річча Іргашова Олена Степанівна

Дата: 24.11.2020 10:35

У нас в громаді існує традиція вітати довгожителів.

23 листопада відзначала своє 90-річча Іргашова Олена Степанівна. Привітати з такою поважною датою завітали керівництво селищної ради та представники територіального центру соціального обслуговування. Вони щиро вшанували довгожительку квітами та цінними подарунками і побажали їй міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку і тепла.

Вітаємо з такою важливою подією, 90-річним ювілеєм! Бажаємо, щоб теплі спогади наповнювали серце зворушливими почуттями і любов’ю. Щоб життя продовжувала грати фарбами і приносила все більше дивовижних відкриттів. Щоб здоров’я дозволяло прожити ще не один десяток років. Будьте щасливі!