Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

Дата: 23.11.2020 11:44

Офісом реформ Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України було нагороджено Богдана Кирлика Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у впровадження реформи децентралізації та розбудову ефективного і дієздатного місцевого самоврядування на Закарпатті у 2017-2020 рр., успішне створення нової Великоберезнянської селищної територіальної громади. Під час зустрічі з виконавчим директором Закарпатського РВ АМУ Олегом Лукшою були обговорені ряд актуальних питань майбутньої співпраці.