До уваги жителів Костринської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 30.11.2020 11:35

На виконання пункту 6.1. Договору, а також керуючись статтею 905 та статтею 907 Цивільного кодексу України, частиною 3 статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  комунальне підприємство «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради повідомляє про закінчення строку дії договору про надання послуг з вивезення побутового сміття з 01 січня 2021 року та відповідно про припинення надання послуг з вивезення твердих побутових відходів із села Кострино та села Костринська Розтока з 01.01.2021 року.

Повідомляємо, що припинення дії договору про надання послуг з вивезення побутового сміття, укладеного з жителями вищезазначених сіл, не позбавляє споживачів, які мають заборгованість за надані раніше послуги з вивезення твердих побутових відходів,  від обов’язку сплати такої заборгованості.