Дата: 05.12.2020 17:07

Четвертого грудня предстаники 18 гірських громад зібрались щоб обговорити болючу проблему для всіх - управління комунальними відходами. Всі представники одностайно підтримали Полянську громаду у її діяльності по підготовці до будівництва комунального сміттєсортувального заводу на її території. Потужність заводу має забезпечити потребу всіх громад, що взяли участь у нараді. Зараз стадія робіт - зміна цільового призначення ділянки під завод. У резолюції наради зафіксовано рішення про укладання Договору між усіма громадами про співробітництво для проектування, будівництва та експлуатації заводу.

Публікуємо фото наради та презентацію Проекту.