Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

З Днем місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 07.12.2020 13:40

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!

Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

Бажаю від щирого серця — міцного здоров’я, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашої громади!

З повагою селищний голова                                                      Богдан КИРЛИК