Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

Дата: 10.12.2020 15:32

На Великоберезнянщині популяризують електронного сервісу InfoTAX. Напередодні, 10 грудня 2020 року, в приміщенні Великоберезнянської селищної ради проведено зустріч щодо популяризації електронного сервісу InfoTAX. В заході взяли участь Світлана Заяць – начальник Великоберезнянської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Закарпатській області, Богдан Кирлик, голова Великоберезнянської селищної ради та платники податків. Світлана Заяць поінформувала присутніх про те, що із листопада поточного року ДПС України запровадила електронний сервіс – InfoTAX. Цей сервіс надає можливість через месенджери Telegram та Viber отримувати актуальну й необхідну інформацію: – стан розрахунків з бюджетом, – реєстраційні та облікові дані, – про результати обробки документів, – про строки подання звітності та сплати податків. За словами начальниці Великоберезнянської державної податкової інспекції, для доступу до сервісу необхідно у месенджері, наприклад, Telegram знайти InfoTAX (https://t.me/infoTAXbot), в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування сервісу. – Податкова служба продовжує працювати над створенням нових сервісів для зручності і комфорту при взаємодії платників з податковими органами, – зазначила Світлана Заяць. За матеріалами Великоберезнянської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Закарпатській області.