Світла память !

Дата: 01.02.2021 10:32

Голова Великоберезнянської селищної ради Богдан КИРЛИК, секретар Великоберезнянської селищної ради Владислав ВЕСЕЛОВСЬКИЙ та виконавчий апарат висловлюють найщиріші слова співчуття з приводу смерті Бегені Михайла Ілліча.

Нехай добрий, світлий спомин про Михайла Ілліча назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Цей шанований у селищі чоловік багато років проробив на посаді директора Великоберезнянського ВУЖКГ та заступника селищного голови Великоберезнянської селищної ради і відрекомендував себе, як висококваліфікований професіонал, людина, яка віддавала весь свій вільний час роботі.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка брала безпосередню, найголовнішу роль в житті селища, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!

Вічна і світла память !