Дата: 01.02.2021 13:36

28 січня представники Великоберезнянської територіальної громади прийняли участь у семінарі для громад Ужгородського району щодо розробки проєктних заявок для участі у державних, регіональних та міжнародних конкурсних програмах в Закарпатська обласна рада. Розробником програми семінару виступила Агенція регіонального розвитку Закарпатської області?, які поділилися досвідом успішної підготовки та реалізації проєктів. Запрошені, виконавча та програмна директорки ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" Halyna Lytvyn та Ірина Луцюк , які розказали про інструменти написання проєктів, грамотне складання бюджету та про напрямки нових конкурсів на прийдешній рік. Вдячні за цікаві тематичні доповіді Денис МанOleksandr KovalШандор Федір та Владислав Товтин. Приклади успішної реалізації проєктів та нові знання надихають на подальшу роботу.