УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2021 11:40

15 лютого  2021 року в залі засідань Великоберезнянської селищної ради відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Воїнів-інтернаціоналістів привітали Великоберезнянський селищний голова Богдан Кирлик та голова районного товариства воїнів-ветеранів війни в Афганістані Віктор Веселовський. Вони подякували колишнім військовослужбовцям за їхні честь, мужність та стійкість, побажали всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над їхніми головами.

Спогади про минуле та сьогоденні проблеми в Україні учасники зустрічі продовжили за святковим обідом.