ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ПРИ ДЕБАЛЬЦЕВІ

Дата: 18.02.2021 20:12

18 лютого 2021 року біля меморіальної дошки встановленої на честь памяті загиблого в боях під Дебальцево Руслана Сабова, на території Великоберезнянського ліцею  відбулося вшанування подвигу учасників бойових дій при Дебальцеві за участі  Великоберезнянського селищного голови  Богдана Кирлика, військових, учасників АТО/ООС у Донецькій і Луганській областях,  громадських та релігійних організацій, громадськості.

Ведучий коротко охарактеризував події, які відбувалися у боях при Дебальцеві. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих  та нашого воїна-земляка Руслана Сабова, який віддав життя в боях при Дебальцеві.

За участі представників духовенства району відбулася панахида за загиблими воїнами при Дебальцеві.