ПОДВИГ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВШАНУВАЛИ НА ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНЩИНІ

Дата: 19.02.2021 14:50

День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Напередодні, 19 лютого 2021 року,  біля стели з фотографіями Героїв Небесної Сотні,  на площі перед адмінбудинком районної державної адміністрації  та районної ради відбувся  мітинг - пам’яті  за загиблими на Майдані, запалення лампадок та покладання квітів у пам’ять про Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір України.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.