Спорт для всіх

Дата: 15.03.2021 22:00

В понеділок, 15 брезня 2021 року, голова Великоберезнянської селищної ради Богдан Кирлик зустрівся з Олександрою Керецман – в.о. директора обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Центри фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» , що діють по всій Україні є закладами фізичної культури і спорту, які забезпечують розвиток фізичної культури шляхом надання фізкультурно-спортивних послуг, які полягають в організації та здійсненні фізкультурно-оздоровчої діяльності шляхом проведення заходів, спрямованих на розвиток фізичної культури за її напрямами, зокрема на забезпечення рухової активності людей з метою їх гармонійного фізичного розвитку та ведення здорового способу життя.

Обговорено питання щодо напрямів діяльності та фактичних кроків реалізації програми, нових проєктів та шляхів налагодження комунікації.