Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

Нарада при селищному голові з питання ліквідації стихійного сміттєзвалища

Дата: 30.03.2021 16:32

29 березня 2021 року, відбулася нарада при селищному голові Богдану Кирлику з питання ліквідації стихійного сміттєзвалища на території Великоберезнянської селищної ради. В нараді взяли участь депутати селищної ради: Юрій Фетько, Еріка Бачерікова та Михайло Ігнатей, директор КП ,,Комунал-Сервіс” Ярослав Ревай та інспектор з благоустрою відділу бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інвестицій та господарського забезпечення селищної ради Галина Маркевич.

В ході наради обговорено питання ліквідації стихійного сміттєзвалища в ромському поселенні. Богдан Кирлик наголосив, що лише спільними зусиллями жителів прилеглих територій, депутатського корпусу та КП ,,Комунал-Сервіс” можна розчистити дану територію. Юрій Фетько зауважив, що окрім вивезення сміття також потрібно вирішити питання з очисткою канав для водовідведення, що знаходяться біля дороги, адже в них постійно відбуваються затори, що може в майбутньому призвести до підтоплень навколишніх будинків. На що селищний голова Богдан Кирлик поінформував присутніх, про запланований поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070201 В. Березний – Чорноголова – Дубриничі і саме там повинні бути передбачені кошти на чистку канав для водовідведення, адже ця дорога перебуває на обласному балансі.

За підсумками наради дано відповідні доручення та прийняті відповідні рішення.