Привітання селищного голови Богдана Кирлика з Великоднем християн західного обряду

Дата: 03.04.2021 13:02

Шановні жителі територіальної громади - християни західного обряду!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Світло Великодня очищує душу, сповнюючи її високими прагненнями, зігріває серце теплом віри та надії, вчить милосердю, прощенню та взаєморозумінню.

Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи. Нехай вашими супутниками будуть виваженість, злагода, любов, мир і Божа опіка та благословення супроводжують у всіх починаннях.

Щиро бажаю вам зберегти в душах цей величний дух єднання, утвердитись у вірі та наповнити своє життя добром і радістю.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам.

Христос Воскрес!

З повагою, селищний голова                                              Богдан Кирлик