Сьогодні, 7 квітня 2021 року, селищний голова Богдан Кирлик спільно з представниками обласної громадської організації ветеранів України, привітали з 80-ти річним ювілеєм голову Великоберезнянської районної ради організації ветеранів України Василя Вогаря.

Василь Михайлович, чудова людина, активний громадський діяч, голова Великоберезнянської районної ради організації ветеранів України вже не один рік.

„Я пишаюся тим, що в нашій територіальній громаді живуть такі люди  як Ви! Саме на Вашу долю випали складні повоєнні роки, а потім розбудова сільського господарства, становлення місцевого самоврядування. Ви постійно працюєте з людьми і  завжди допомагаєте їм, живете їхніми проблемами. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за Вашу самовіддану працю, людяність та доброту. Довгих і щасливих років життя!”, – наголосив у своєму вітальному слові селищний голова Богдан Кирлик.

Ювіляра також нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації. Василь Михайлович глибоко знає історію рідного краю і зажди радий зустрічам. Його розповіді  захоплюють усіх. Провідними віхами в житті ювіляр обрав для себе порядність, чесність та дисципліну. То ж нехай ще довгі роки шановний Василь Михайлович ділиться своїм досвідом із жителями Великоберезнянської громади.