Підписано партнерську угоду по проекту ,,Стежками наших предків”

Дата: 12.04.2021 16:34

Прагнучи розвивати  транскордонне співробітництво,  відносини
добросусідства  та  взаємного  розуміння   в рамках програми HU-SK-RO-UA-2013 - 2020, селищним головою, Кирликом Богданом Юрійовичом було підписано партнерську угоду по проекту ,,Стежками наших предків.

Транскордонні проекти – це одне з джерел додаткових надходжень коштів у місцевий бюджет. Наша територіальна громада має чудові приклади від реалізації таких закордонних проектів, а саме ремонт даху в дитячому навчальному закладі №1 ,,Веснянка” та встановлення котельні модульного типу. Також за рахунок коштів від закордонних партнерів було проведено капітальний ремонт дитячого навчального закладу №2 ,,Берізка, що став окрасою територіальної громади.

Підписання цієї угоди має на меті реалізацію нових проектів, що стануть надбанням всіх жителів і створять умови для подальшого розвитку населених пунктів нашої територіальної громади.