Попередження від ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

Дата: 20.04.2021 11:20

На території Великоберезнянської селищної ради прокладено магістральний газопровід «Відвід на Великий Березний». Правилами охорони магістральних газопроводів в охоронній зоні вищезгаданого забороняється проведення будівельних, ремонтних, земляних, геологорозвідувальних, бурових, вибухових, підривних гірничих, землечерпальних та днопоглиблювальних робіт на земельних ділянках без відома підприємства, експлуатуючого даний об’єкт. Підприємства та організації, при необхідності проведення робіт, повинні отримати письмовий дозвіл на виконання робіт в охоронній зоні магістрального газопроводу і зобов’язані виконувати їх із суворим дотриманням умов, що забезпечують збереження газопроводів.

З усіх питань, що стосуються виконання робіт в охоронній зоні магістрального газопроводу, слід звертатися за адресою: 88000, Закарпатська обл., м.Ужгород, п/с 41, Д тел. 37-2-50; 0503381727