Профілактичний рейд з метою обстеження умов проживання дітей у Великоберезнянській територіальній громаді

Дата: 20.04.2021 16:38

20.04.2021 року працівниками служби  у справах дітей Великоберезнянської селищної ради та інспектором сектору ювенальної  превенції сектору превенції Ужгородського районного управління поліції, було проведено профілактичний рейд з метою обстеження умов проживання дітей у сім’ях, де батьки, або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків та дотримання чинного законодавства щодо попередження насильства в сім’ї. В рамках рейду було встановлено, що сім’ї до яких завітали працівники, дотримуються вимог чинного законодавства та не порушують його.