Фото без опису

   Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

   26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей.

   Аварія на ЧАЕС визнана  найбільшою техногенною катастрофою в історії людства, а тому належне відзначення 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС – спільне завдання органів місцевого  самоврядування, громадських організацій, жителів  країни та нашої територіальної громади. Саме тому сьогодні відбулася зустріч з представниками районної громадської організації „Союз Чорнобиль України”.

   На зустрічі були обговорені питання медичного, соціального та пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису