Відродження та збереження українських народних традицій з виготовлення пасхальної атрибутики

Дата: 27.04.2021 09:06

Відродження та збереження українських народних традицій, традицій рідного краю щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, популяризації  березнянської звичаєвості, щорічно виливається у створення закладами культури та освіти чудових великодніх композицій, змістовних і глибоких за своєю суттю, здатних викликати позитивні емоції, надавати інформацію для роздумів.

Ці композиції, які зроблені талановитими працівниками,  учнями та їхніми вчителями, наставниками, відтворюють глибоку повагу до своїх традицій, свідчать про високу культуру духу нашого народу. Кожен виріб є символічним побажанням краси, добра та здоров'я, дарує надію, вселяє віру.

У такий спосіб автори діляться любов’ю, теплом своїх сердець, умінням своїх рук. Тому запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виставковими роботами, що розміщені  у:

Фоє Великоберезнянської селищної ради    ( роботи  вихованців ЦПР)

Другий поверх Будинку культури

Читальний зал центральної бібліотеки

Читальний зал дитячої центральної бібліотеки.