Відкриття виставки пасхальної атрибутики у закладах культури територіальної громади

Дата: 29.04.2021 13:47

Сьогодні селищним головою Богданом Кирликом було відкрито виставки пасхальної атрибутики у закладах культури Великоберезнянської територіальної громади. Майстрами та їх вихованцями розробленні чудові вироби, які радують око і викликають захоплення у всіх глядачів. Предмети розміщенні на виставкових столах, що презентують різні заклади культури територіальної громади. Виставки знаходяться за адресою смт Великий Березний, вул Шевченка, 4 (фоє центральної бібліотеки та другий поверх будинка культури).

Великоберезнянська селищна рада запрошує всіх охочих ознайомитися із виробами і помилувати своє око професійним оздобленням писанок у різних техніках, що з давніх давен використовуються в населених пунктах територіальної громади. Разом з тим просимо всіх відвідувачів дотримуватись обмежень адаптивного карантину і дбати про своє здоров’я та здоров’я близьких.

З наступаючими святами

селищний голова                                Богдан Кирлик