Привітання з Днем прикордонника України

Дата: 30.04.2021 08:36

Шановні охоронці державних рубежів!
   Дорогі прикордонники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.
  Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.
   Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.
  Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.
   Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

З повагою,
селищний голова                                                                        Богдан Кирлик