Привітання селищного голови Богдана Кирлика з Великодніми святами!!!

Дата: 01.05.2021 22:52

Шановні жителі громади!

Вітаю Вас з радісними і величними Великодніми святами.

Нехай світло Христового Воскресіння, що уособлює торжество істини і велич духу, щедро обдарує Вас небесними і земними ласками та щедротами, зміцнить здоров’я, принесе щастя, мир, добро і злагоду в кожну оселю, в кожну родину!

Нехай неповторні Великодні передзвони наповнять ваші серця вірою, надією, любов’ю!

Нехай у день святої неділі торкнеться Вас Господня благодать.

Нехай за столом збереться вся Ваша родина, а стіл прикрасять великодні паски і різнобарвні писанки.

Нехай радість, милосердя огорнуть Ваші серця, а Господь допомагає Вам у всіх починаннях.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Щиро бажаю здоров’я кожному з Вас, благодаті, й світлої Великодньої радості, здійснення найзаповітніших мрій!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!!!

З повагою,

селищний голова                                                                 Богдан КИРЛИК