Вручення пожежно-рятувального автомобілю 2-й державній пожежно-рятувальній частині смт Великий Березний

Дата: 06.05.2021 13:23

Сьогодні вранці 2-й державній пожежно-рятувальній частині Управління ДСНС України у Закарпатській області було передано новий автомобіль МАЗ.

Новий автомобіль наша пожежна частина змогла отримати завдяки новому гаражному боксу для нього, який був збудований за кошти Великоберезнянської територіальної громади та колишньої Великоберезнянської районної ради. Кошти в розмірі 100 тис. грн. селищна рада надала ще в попередньому році. За співпраці селищного голови та адміністрації рятувальної частини, бокс було швидко збудовано, що і дало змогу отримати цей чудовий автомобіль.

Автомобіль укомплектований повним пожежно-рятувальним сучасним оснащенням.  Машина унікальна тим, що вона перевозить не 2т 300 літрів  води (як звичайний ЗІЛ), а доставляє на місце пожежі 4 тони води, що значно полегшує роботу і дозволяє пожежникам більш ефективно і швидко виконувати свою роботу при гасінні пожежі. Сподіваємось, що новий автомобіль допоможе у рятуванні майна та людських життів на території нашої громади.

«Сухих рукавів» Вам шановні пожежники!!!

З повагою селищний голова Богдан Кирлик.