Оголошення про покладання квітів 7 травня до Меморіалу пам'яті на центральній площі Великого Березного

Дата: 06.05.2021 13:47

З 2015 року в Україні 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом в Європі, відзначається День пам'яті та примирення. Ці дні присвячені пам'яті тих понад 80 млн. людей, чиє життя  було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Великоберезнянська селищна рада запрошує всіх,  хто носить у серці біль, хто пам'ятає і розуміє яким страшним лихом для українців була Друга світова війна, хто не бажає повторення трагедії, зважаючи на сьогодення, долучитися 7 травня до покладання квітів до Меморіалу пам'яті на центральній площі Великого Березного. Початок покладання о 10.00. год.