Робоча зустріч селищного голови Богдана Кирлика з представниками Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України

Дата: 06.05.2021 14:04

Відбулася робоча зустріч селищного голови Богдана Кирлика з представниками Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України на якій було обговорено питання співробітництва. Від центру були присутніми Сембер Степан Васильович – доцент, кандидат економічних наук; Машіко Катерина Сергіївна – заступник директора з питань соціально-економічного розвитку регіону та Нечитайло Уляна Павлівна – кандидат економічних наук.

Зустріч пройшла у форматі інтерв’ю, на якому порушувались питання існування територіальної громади в нових умовах адміністративно-територіального устрою. Також науковців цікавило питання потенціалу розвитку нашої громади і можливе вирішення проблемних питань, що сиплються на нас з усіх сторін.