Привітання селищного голови з Міжнародним днем медичної сестри!

Дата: 12.05.2021 15:45

Шановні медичні сестри!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

У всі часи зосередженням милосердя були жінки, яких за особливо чуйне серце, добрі руки та велике терпіння називали сестрами.

Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомагають здолати хвороби. Велике вам спасибі за працю, що є запорукою успішної роботи усієї галузі.

Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати віру, довіру і любов пацієнта, необхідно стати близькою, рідною людиною.

Хочу побажати всім медичним сестрам гідної, більш високої оцінки важкої і необхідної праці на державному рівні, відчути свою силу, свою необхідність і користь для  нашого краю.

Хай збуваються мрії, хай життя ваше буде заповнене добром і добробутом. Плідної творчої роботи, доброго здоров’я, миру та злагоди, успіхів у благородній справі охорони здоров’я.

З повагою селищний голова Богдан Кирлик!