Привітання з Днем сімейного лікаря!!!

Дата: 19.05.2021 10:27

Шановні сімейні лікарі!

Щиро вітаю вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

Роль сімейного лікаря переоцінити важко, адже сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Саме до вас ми звертаємося найперше, коли маємо негаразди зі здоров’ям. Сімейний лікар – це не лише професіонал, а й уважна людина, яка уміє вислухати та подарувати віру і надію на одужання.

Серед обов’язків сімейного лікаря – не лише вміння поставити правильний та чіткий діагноз, а й необхідність оперативно реагувати на сучасні виклики, один з яких сьогодні – це COVID-19. У сучасних реаліях ваша професія – це щоденна нелегка праця, висока відповідальність та ризик.

Щира вдячність вам за ваш досвід, професіоналізм, витривалість, за чуйність і здатність до співчуття.

Нехай турбота, яку ви даруєте людям, повернеться до вас сторицею. Нехай збуваються мрії, а в душі панує спокій.

Міцного здоров’я вам, добробуту, родинного затишку, оптимізму та успіхів у професійній діяльності.

З повагою селищний голова Богдан Кирлик.