Нарада при селищному голові з представниками Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги

Дата: 19.05.2021 15:11

Вчора відбулася нарада при селищному голові з представниками Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги.

На нараді було обговорено питання належного функціонування Великоберезнянської підстанції екстреної медичної допомоги та формування додаткової медичної бригади із додатковою одиницею спецтранспорту. Додаткова медична бригада з автомобілем стане чудовим надбанням для територіальної громади, що допоможе врятувати безліч життів та вчасно і швидко надавати екстрену медичну допомогу.