Ремонт мосту в с.Костева Пастіль на завершальному етапі!

Дата: 23.05.2021 11:20

Міст у с.Костева Пастіль, є дуже важливим об’єктом інфраструктури, без якого жителі села стануть відрізані від навколишнього світу. Його аварійний стан був викликом, що постав перед нашою громадою після об’єднання і проблемою, вирішення якої вимагало залучення Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, адже саме у них вона перебуває на балансі. Завдяки тому, що Служба місцевих автомобільних доріг  дослухалась до прохань Великоберезнянської селищної ради, ремонт мосту на даний час уже перейшов на завершальний етап і вже скоро ми будемо користуватись відремонтованим об’єктом інфраструктури, що прослужить довгий час на благо жителів нашої територіальної громади.

Цей міст є ключовим об’єктом, що з’єднує село та його жителів із адміністративним центром громади. Об’єкт знаходиться на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070201 Великий Березний -Чорноголова – Дубриничі. Сума договору з підрядником на ремонтні роботи складає 1 млн 109 тис 849 грн.

Ось так виглядав цей міст на початку 2020 року