Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує!!!

Дата: 25.05.2021 08:36

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, що проходить літ метеликів першого покоління яблуневої плодожерки, яка пошкоджуючи плоди, може призводити до значних втрат урожаю. Для захисту від шкідника необхідним є проведення обробітку одним із інсектицидів-регуляторів росту: люфокс, матч, рімон. Для запобігання ураження яблуні паршею, чому сприяє часте випадання дощів, необхідним є проведення обробітків одним із фунгіцидів: скор, стробі, флінт Стар, коронет, луна сенсейшен, самшит. Для боротьби із борошнистою росою на сприйнятливих сортах яблуні ефективним є застосування топазу. Норми витрати препаратів вказані на упаковках.

Препарати необхідно закуповувати у спеціалізованих торгових точках для торгівлі пестицидами. При проведенні захисних заходів застосовувати виключно засоби захисту рослин, дозволені для роздрібного продажу населенню, дотримуватись правил техніки безпеки та санітарних правил.