Великоберезнянська територіальна громада

Ужгородський район, Закарпатська область

Відкриття спортивного майданчика біля ДНЗ №1 «Веснянка»

Дата: 15.06.2021 16:18
Кількість переглядів: 1210

Фото без опису

  У суботу 19 червня відбудеться відкриття спортивного майданчика біля ДНЗ №1 «Веснянка». Створення цього майданчику стало можливим для Великоберезнянської територіальної громади за рахунок виграного гранту від Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”. Цей чудовий майданчик зможе радувати дітей та дорослих своєю багатофункціональністю, заохочувати їхнє захоплення спортом та сприяти активному та здоровому відпочинку дітей. Вже тепер діти із захопленням і радістю проводять свій вільний час на цьому майданчику, який став зоною відпочинку для жителів прилеглих вулиць і не тільки, але разом з тим, в такій бочці меду є величезна ложка дьогтю. Ця ложка з’явилась не через відсутність фінансування чи якісь фактори, що залежать від селищної ради, а саме від певних індивідів, які на жаль є жителями нашої громади. Таке відношення до спортивного майданчика, який ще навіть офіційно не був відкритий викликає подив і жах, адже це майданчик в першу чергу для дітей!!!!!! Спочатку ми почнемо ламати паркани, а потім і сам спортивний майданчик?

Фото без описуФото без описуФото без опису

  Шановні жителі смт Великий Березний, які проживають по сусідству до майданчика, будь ласка проявіть свою громадянську активність і проконтролюйте безпеку цього майданчика. В разі якщо побачите зловмисників, які нищать майданчик чи інші об’єкти,  перетелефонуйте в поліцію. Давайте дбати про нашу громаду разом, адже успішна громада – це в першу чергу люди, які дбають про свою громаду і її майно, яке є спільним для всіх нас.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь