У суботу 19 червня відбудеться відкриття спортивного майданчика біля ДНЗ №1 «Веснянка». Створення цього майданчику стало можливим для Великоберезнянської територіальної громади за рахунок виграного гранту від Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”. Цей чудовий майданчик зможе радувати дітей та дорослих своєю багатофункціональністю, заохочувати їхнє захоплення спортом та сприяти активному та здоровому відпочинку дітей. Вже тепер діти із захопленням і радістю проводять свій вільний час на цьому майданчику, який став зоною відпочинку для жителів прилеглих вулиць і не тільки, але разом з тим, в такій бочці меду є величезна ложка дьогтю. Ця ложка з’явилась не через відсутність фінансування чи якісь фактори, що залежать від селищної ради, а саме від певних індивідів, які на жаль є жителями нашої громади. Таке відношення до спортивного майданчика, який ще навіть офіційно не був відкритий викликає подив і жах, адже це майданчик в першу чергу для дітей!!!!!! Спочатку ми почнемо ламати паркани, а потім і сам спортивний майданчик?

Фото без описуФото без описуФото без опису

Шановні жителі смт Великий Березний, які проживають по сусідству до майданчика, будь ласка проявіть свою громадянську активність і проконтролюйте безпеку цього майданчика. В разі якщо побачите зловмисників, які нищать майданчик чи інші об’єкти,  перетелефонуйте в поліцію. Давайте дбати про нашу громаду разом, адже успішна громада – це в першу чергу люди, які дбають про свою громаду і її майно, яке є спільним для всіх нас.