ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ

Риба шукає де глибше, а людина  - де краще. Сьогоднішня  розповідь про людину, яка змінила місце проживання, місце роботи, а відтак і життя. Переїхавши з Запорізької області та поселившись у мальовничому селі на Великоберезнянщині, пан Валерій разом з дружиною зайнялися сільським господарством та вирощуванням городини. Та, на жаль,  це захоплення не приносило матеріального статку і тому, Валерій звернувся у Великоберезнянську районну філію за допомогою у пошуку роботи. Маючи вищу освіту та досить великий професійний досвід здавалося, що проблем з підбором роботи не буде. Однак, збіг різних обставин,  карантин,  відсутність  транспорту,  графіки роботи  і т.д. не приводили до бажаного результату.  Врешті решт пан Валерій  був скерований на комісію по довготривалому безробіттю,  де  проаналізувавши всі наявні підходящі вакансії, узгодивши всі нюанси з роботодавцем, був направлений на співбесіду до начальника відділу кадрів ТОВ «Березнянка».  В результаті спільних зусиль фахівців філії, роботодавця та безробітного,  якому була запропонована вакансія розкрійника, пан Валерій не побоявся змінити напрям своєї професійної діяльності та працевлаштувався на заявлену вакансію. Бажаємо успіху у роботі та вдячні роботодавцю ТОВ «Березнянка» за співпрацю.