Нові проєкти Великоберезнянської селищної ради

Дата: 30.06.2021 11:48

Великоберезнянська селищна рада подала на розгляд Державного фонду регіонального розвитку два проєкти з розбудови інфраструктури, критично важливої для життєдіяльності селища. Відповідні заявки для участі у конкурсному відборі підготовлено та зареєстровано на платформі ДФРР.

Проєкти, за умови підтримки Державним фондом регіонального розвитку, реалізовуватимуть у Великому Березному протягом 2021-2024 років, за кошти державного бюджету та часткового співфінансування з місцевого.

Подані на розгляд ДФРР проєкти:

1. «Реконструкція водозабірної споруди «Забрідь».

Мета проєкт – безперебійне забезпечення якісною питною водою жителів Великого Березного та села Забрідь.

2. Будівництво систем водовідведення частини Великого Березного незабезпеченої даною послугою. (вул. Гожика, Коцюбинського, Фізкультурна, Вакарова, Петрова, Незалежності, пров. Гожика, пров. Вакарова)

Мета проєкт – побудова та забезпечення належного якісного функціонування каналізаційної мережі, покращення санітарно-епідеміологічної ситуації. Забезпечення жителів Великого Березного якісною послугою з водовідведення.