Працювала людина на підприємстві, а потім пішла на військову службу за контрактом. А що з роботою в такому випадку?

Дата: 08.07.2021 14:23

А що з роботою в такому випадку? Інколи роботодавець не виплачує середню заробітну плату або взагалі звільняє з роботи. Чи законно це?

Консультують фахівці Лубенський місцевий центр БПД:

За працівниками, призваними на:

? строкову військову службу,

? військову службу за призовом осіб офіцерського складу,

? військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період

? прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення

???? зберігаються:

? місце роботи

? посада

? середній заробіток.

Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Держбюджету України відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Підставою для збереження за співробітником робочого місця, посади та середнього заробітку є повістка.

????????Детальніше про це та як отримати борги із заробітної плати за минулі роки — у консультації на сайті БПД: https://cutt.ly/XnVRDmS