УВАГА! Діє обласна програма підтримки наявного поголів’я вівцематок та ярок старше одного року

Дата: 12.07.2021 15:49

Закарпатська обласна державна адміністрація затвердила порядок використання коштів суб’єктам господарювання, особистим селянським господарствам, фізичним особам за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року у розмірі до 300 грн. за одну голову.

Основними умовами отримання коштів є:

• ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку вівцематки та ярки старше одного року станом на 01 липня 2021 року;
  • десять і більше вівцематок та ярок старше одного року для особистих селянських господарств та фізичних осіб;
  • за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року суб’єктам господарювання (юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям).

Подача документів проводиться до 01 вересня 2021 року.

За додатковою інформацією звертатися до Великоберезнянської селищної ради за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12.

Великоберезнянська селищна рада