Великоберезнянська селищна рада виграла новий проєкт від Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»

Дата: 13.07.2021 16:17

У рамках форуму "КАРПАТИ - 30", що проходив 09.07.2021 у Нижньому Солотвині на Ужгородщині, оголошено результати конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад - 2021, організатором якого є Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна». В результаті відбору з 88 прийнятих на конкурс заявок від громад, було обрано 20 переможців, серед яких Великоберезнянська селищна рада, яка стала однією з переможців з проєктом «Зелене серце Великого Березного», мета якого благоустрій парку-арборетума в центрі селища. Реалізувати даний проєкт заплановано до кінця 2021 року. В рамках проєкту планується провести благоустрій парку, встановлення 4 інформаційних стендів та облаштування фонтану.