УВАГА! Діє обласна програма розвитку та підтримки галузі рослинництва на 2021 рік

Дата: 19.07.2021 16:48

Закарпатська обласна державна адміністрація затвердила порядок використання коштів суб’єктам господарювання зареєстрованим на території області на 2021 рік, що проводять органічну діяльність. Бюджетні кошти надаються на безповоротній основі у межах бюджетних призначень, передбачених в обласному бюджеті на поточний рік, для часткового відшкодування (без урахування податку на додану вартість) до 50% вартості витрат, пов’язаних із сертифікацією органічних продуктів.

Подача заяв проводиться до 01 листопада 2021 року в департамент агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації.

За додатковою інформацією звертатися до Великоберезнянської селищної ради за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12 ( третій поверх).

Великоберезнянська селищна рада