Регіональна конференція на тему «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості»

Дата: 16.09.2021 11:44

Вчора в с.Поляна Мукачівського району відбулася регіональна конференція на тему «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості». Участь в конференції взяв селищний голова Богдан Кирлик та представники органів місцевого самоврядування Закарпатської та Львівської областей.

Під час конференції були обговорені питання розвитку сільського господарства в умовах децентралізації, проблеми та перспективи земельної реформи та багато інших питань, що регулюють відносини в сільському господарстві. До учасників конференції з вітальним словом звернувся міністр аграрної та продовольчої політики України Роман Лещенко. В конференції взяли участь Сергій Замідра –радник Міністра аграрної політики та продовольства України, Томас Таннебергер – ТОВ ІАК Аграр Консалтинг, Діана Короткевич - представник міністерства аграрної та продовольчої політики України.