Шановні бібліотекарі!

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку ? пам’яток писемності, а її служителі ? вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади ? багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Щиро дякую вам, дорогі друзі, за вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури! Впевнений, що ваш високий професіоналізм і творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал.

Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, добробуту та злагоди у сім’ях, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів!

З повагою селищний голова Богдан Кирлик!